Hakkımızdaaçıklama

Değerli müşterimiz;

Form Servis Hizmetleri Makina San. ve Tic. Koll.Şti , Form Makina CNC Tak.Tez . A.Ş. bünyesinde oluşturulmuş ve eğitilmiş tecrübeli mühendis ve teknisyenlerden oluşan kadrosu ile 2005 yılında ayrı bir servis firması olarak kurulmuş, müşteri memnuniyetinin önemini kavramış bir deneyim ile kaliteli ve zamanında servis verebilmek için hem insana hem teknolijiye büyük yatırımlar yapmıştır.

Başta Mazak talaşlı imalat ve Lazer tezgahları olmakla birlikte dünya çapında isim yapmış olan Schliefring Grubu taşlama grubu (STUDER) ve Kayar Otomat NOMURA DS markasını başarı ile temsil etmektedir.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Eskişehir illerimizdeki ofislerimizde istihdam edilmiş ellisekiz kişilik tecubeli, genç ve dinamik mühendis ve teknisyenlerden oluşan kadromuzla Türkiyenin her yerine 24 saat içinde servis ve yedek parca hizmeti verebilmekteyiz. Hafta sonu ve mesai saatleri dışındaki sorunlarınızda da ücretsiz telefon desteğimizle her zaman yanınızdayız.

Bu sayede siz müşterilerimizin üretim verimliliğini ve kalitesini en üst duzeylere taşımayı hedef edinmiş bulunmaktayız.

1998 yılından bu yana CNC takım tezgahları sektöründe hizmet ve kalitesi onaylanmış kurumlardan birisiyiz.

Microsoft CRM yatırımımız ile tüm servis aktivetelerimiz güncel olarak kayıt altında tutulmakta ve takip edilmektedir.

Tezgahlarınızla ilgili tüm talepleriniz bildirimde bulunduğunuz andan itibaren otomatik olarak kayıtlarımıza işlenmekte ve takip edilmektedir.

Tüm model tezgahlarımızın %98 gibi yüksek oranda yedek parçası Belçika Mazak yedek parça merkezinden en geç bir gün içerisinde müşterilerimizin gümrüklerine ulaşmasını sağlamayı garanti etmekteyiz. Bununla birlikte yaklaşık 2 Milyon Euroluk elektronik ve mekanik parça stokumuzla müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha üst seviye ve hızda cevap vermekteyiz.

Bunlara ilave olarak spindle ve unite tamir departmanlarımızla onarımlarla değişmesi gereken yedek parçalarınıza hızlı ve ekonomik çözümler sunabilmekteyiz.

Müşterilerimizin takdirini ve memnuniyetini kazanmak bizim için öncelikli hedeftir. Dünyaca ünlü bir markaları Türkiye de temsil etmek ve müşterilerimiz tarafından takdir edilmek bizleri hem gururlandırmakta hem de ilerisi için daha iyi hizmetler vermek adına heyecanlandırmaktadır.